Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30312
- Articol:A1683435
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei:150 Ah
- Culoarea:verde
- Dimensiuni:24.5х20.5х20.5 cm
- Materialul corpului:plastic
- Producător:Almaz
- Tensiunea încărcabilă a bateriei:12 V, 24 V
- Tensiunea rețelei:220 V
- Tip de vehicul:auto
- Tipul încărcătorului:portabil
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 150 Ah |
| Culoarea | verde |
| Dimensiuni | 24.5х20.5х20.5 cm |
| Materialul corpului | plastic |
| Producător | Almaz |
| Tensiunea încărcabilă a bateriei | 12 V, 24 V |
| Tensiunea rețelei | 220 V |
| Tip de vehicul | auto |
| Tipul încărcătorului | portabil |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






