Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30004
- Articol:A1212438
- Disponibilitate:În stock99
- Altele:Lanternă încorporată
- Amperaj maxim la încărcare:300 A
- Amperaj minimal la încărcare:150 A
- Capacitate maxima acumulator:6 Ah
- Curent maxim de incărcare:150 A
- Dimensiuni:14.0x8.0x2.0 cm
- Greutate:0.23 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:12 V
- Arată toate specificatiile
1.750 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 329 Lei / lună |
183 Lei / lună |
135 Lei / lună |
110 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Altele | Lanternă încorporată |
| Amperaj maxim la încărcare | 300 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 150 A |
| Capacitate maxima acumulator | 6 Ah |
| Curent maxim de incărcare | 150 A |
| Dimensiuni | 14.0x8.0x2.0 cm |
| Greutate | 0.23 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 12 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




