Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31824
- Articol:A1042320
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol , furtun
- Debit transportat:570 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:29 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:10 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:220 Bar
- Producător:Villager
- Putere consumată:4100 W
- Răcirea cu aer:da
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:40 °C
- Tipul motorului:electric
- Viteza motorului:3600 rot/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol , furtun |
| Debit transportat | 570 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 29 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 10 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 220 Bar |
| Producător | Villager |
| Putere consumată | 4100 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Tipul motorului | electric |
| Viteza motorului | 3600 rot/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





