Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31826
- Articol:A479754
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Turbopompă
- Debit transportat:360 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:8.9 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:8 m
- Presiune maximă:110 Bar
- Producător:Villager
- Putere consumată:2100 W
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Turbopompă |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 8.9 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Presiune maximă | 110 Bar |
| Producător | Villager |
| Putere consumată | 2100 W |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

