Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14727
- Articol:43d39f793
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :304 m³/h
- Diametru tub de evacuare :12 cm
- Dimensiuni :59.8x28x18 cm
- Nivel de zgomot maxim :62 dB
- Nivel de zgomot minim :46 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x1,5 W
- Putere :156 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 304 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Dimensiuni | 59.8x28x18 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 62 dB |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Putere | 156 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

