Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31450
- Articol:A1662609
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:furtun de înaltă presiune , 5 duze , pistol de înaltă presiune
- Alimentare:benzină
- Capacitate rezervor de ulei:0.6 l
- Capacitatea rezervorului de combustibil:3.6 l
- Debit transportat:498 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:29 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:8 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Motor:4 tîmpi
- Presiune maximă:217.1 Bar
- Producător:Tolsen
- Putere consumată:5250 W
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:60 °C
- Tipul motorului:pe benzină
- Viteza motorului:3600 rot/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | furtun de înaltă presiune , 5 duze , pistol de înaltă presiune |
| Alimentare | benzină |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 3.6 l |
| Debit transportat | 498 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 29 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Motor | 4 tîmpi |
| Presiune maximă | 217.1 Bar |
| Producător | Tolsen |
| Putere consumată | 5250 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 60 °C |
| Tipul motorului | pe benzină |
| Viteza motorului | 3600 rot/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






