Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31451
- Articol:A1797477
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Debit transportat:360 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:9 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:7 m
- Oprire automată:da
- Presiune maximă:130 Bar
- Producător:Tolsen
- Putere consumată:1800 W
- Răcirea cu aer:da
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Sistemul Quick Connect:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 7 m |
| Oprire automată | da |
| Presiune maximă | 130 Bar |
| Producător | Tolsen |
| Putere consumată | 1800 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






