Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30797
- Articol:A1070256
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:duză ventilator , duză de noroi , furtun
- Capacitatea rezervorului de detergent:1 l
- Debit transportat:550 l/h
- Dimensiuni:903x420x428 mm
- Filtru fin de apa:da
- Greutate fără accesorii:27 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:12 m
- Materialul pompei:alamă
- Presiune maximă:150 Bar
- Producător:Stiga
- Putere consumată:2800 W
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | duză ventilator , duză de noroi , furtun |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 1 l |
| Debit transportat | 550 l/h |
| Dimensiuni | 903x420x428 mm |
| Filtru fin de apa | da |
| Greutate fără accesorii | 27 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 12 m |
| Materialul pompei | alamă |
| Presiune maximă | 150 Bar |
| Producător | Stiga |
| Putere consumată | 2800 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
