Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30144
- Articol:A1683267
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol , lance de pulvelizare , duza rotativa pentru murdarie , furtun de înaltă presiune,perii
- Debit transportat:450 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:9 kg
- Lungimea cablului:5 m
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:6 m
- Presiune maximă:170 bar
- Producător:Ruris
- Putere consumată:2200 W
- Roţi pentru transport:da
- Sistemul Quick Connect:da
- Temperatura maximă de alimentare:40 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol , lance de pulvelizare , duza rotativa pentru murdarie , furtun de înaltă presiune,perii |
| Debit transportat | 450 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 6 m |
| Presiune maximă | 170 bar |
| Producător | Ruris |
| Putere consumată | 2200 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







