Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31876
- Articol:A468318
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:7 m
- Calitatea apei:murdară
- Debit maxim:8 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor:5 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.5 kg
- Producător:Villager
- Putere:400 W
- Putere maximă de aspirare:5 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Debit maxim | 8 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 5 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.5 kg |
| Producător | Villager |
| Putere | 400 W |
| Putere maximă de aspirare | 5 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

