Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24686
- Articol:Z0f905c819
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Debit transportat :500 l/h
- Filtru fin de apa :este
- Greutate fără accesorii :15.5 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune :10 m
- Materialul pompei :alamă
- Presiune maximă :150 bar
- Putere consumată :2500 W
- Rezervor pentru detergent :este
- Temperatura maximă de alimentare :50 °C
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşina de curăţat cu înaltă presiune Makita HW151
- Presiune maximă 150 bar
- Debit transportat 500 l/h
- Temperatura maximă de alimentare 50 °C
- Lungimea furtunului de înaltă presiune 10 m
- Putere consumată 2500 W
- Materialul pompei alamă
- Filtru fin de apa da
- Rezervor pentru detergent da
- Greutate fără accesorii 15.5 kg
| Specificatii | |
| Debit transportat | 500 l/h |
| Filtru fin de apa | este |
| Greutate fără accesorii | 15.5 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 10 m |
| Materialul pompei | alamă |
| Presiune maximă | 150 bar |
| Putere consumată | 2500 W |
| Rezervor pentru detergent | este |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



