Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29869
- Articol:A837474
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol , tăietor de noroi , tub de pulverizare
- Debit transportat:420 l/h
- Filtru fin de apa:da
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:11 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:8 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:140 bar
- Producător:Interskol
- Putere consumată:2000 W
- Răcirea cu aer:da
- Roţi pentru transport:da
- Sistemul Quick Connect:da
- Temperatura maximă de alimentare:60 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol , tăietor de noroi , tub de pulverizare |
| Debit transportat | 420 l/h |
| Filtru fin de apa | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 11 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 8 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 140 bar |
| Producător | Interskol |
| Putere consumată | 2000 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 60 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
