Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30315
- Articol:A1826295
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Altele:pistol, duză de noroi, duză cu jet, duze
- Debit transportat:390 l/h
- Dimensiuni:435х292х290 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:5.5 kg
- Lungimea cablului:5 m
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:5 m
- Presiune maximă:110 Bar
- Producător:Alpina
- Putere consumată:1400 W
- Răcirea cu aer:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Altele | pistol, duză de noroi, duză cu jet, duze |
| Debit transportat | 390 l/h |
| Dimensiuni | 435х292х290 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 5.5 kg |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Presiune maximă | 110 Bar |
| Producător | Alpina |
| Putere consumată | 1400 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







