Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29698
- Articol:A1769379
- Disponibilitate:În stock99
- Accesorii:maşina de curăţat, furtun, duză, rezervor de apă, rezervor de detergent
- Alimentare:baterie
- Altele:fără baterie și încărcător
- Capacitatea bateriei:5 A/h
- Debit transportat:120 l/h
- Dimensiuni:500х250х150 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:1.4 kg
- Presiune maximă:22 bar
- Producător:AL-KO
- Temperatura maximă de alimentare:35 °C
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tipul motorului:pe baterie
- Arată toate specificatiile
1.565 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 294 Lei / lună |
164 Lei / lună |
120 Lei / lună |
99 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Accesorii | maşina de curăţat, furtun, duză, rezervor de apă, rezervor de detergent |
| Alimentare | baterie |
| Altele | fără baterie și încărcător |
| Capacitatea bateriei | 5 A/h |
| Debit transportat | 120 l/h |
| Dimensiuni | 500х250х150 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 1.4 kg |
| Presiune maximă | 22 bar |
| Producător | AL-KO |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tipul motorului | pe baterie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

