Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30528
- Articol:A1534803
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cu suport:da
- Culoare:portocaliu
- Densitatea materialului:160 g/m2
- Diametru:3000 mm
- Diametru pecior:48 mm
- Garanție:24 luni
- Greutate:12 kg
- Husa in set:nu
- Înălțime:2500 mm
- Înclinare reglabilă a baldachinului:da
- Material cupola:poliester
- Materialul carcasei:metal
- Producător:Jumi
- Protecție împotriva apei:da
- Reglarea înălțimii:da
- Tip:umbrela pentru terasa
- Tip pecior:laterală
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cu suport | da |
| Culoare | portocaliu |
| Densitatea materialului | 160 g/m2 |
| Diametru | 3000 mm |
| Diametru pecior | 48 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 12 kg |
| Husa in set | nu |
| Înălțime | 2500 mm |
| Înclinare reglabilă a baldachinului | da |
| Material cupola | poliester |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | Jumi |
| Protecție împotriva apei | da |
| Reglarea înălțimii | da |
| Tip | umbrela pentru terasa |
| Tip pecior | laterală |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






