Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31061
- Articol:A1153581
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adîncimea:3 m
- Culoare:gri
- Dimensiuni (LxAxI):3x3 m
- Garanție:24 luni
- Lățimea:3 m
- Materialul:poliester
- Materialul carcasei:metal
- Producător:TechnoWorker
- Tipul:tent
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adîncimea | 3 m |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (LxAxI) | 3x3 m |
| Garanție | 24 luni |
| Lățimea | 3 m |
| Materialul | poliester |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | TechnoWorker |
| Tipul | tent |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa