Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30536
- Articol:A1534824
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate maximă:100 kg
- Culoare:roz
- Garanție:24 luni
- Înălțime:500 mm
- Lăţime:940 mm
- Lungime:1630 mm
- Material:textile
- Materialul carcasei:metal
- Producător:Jumi
- Spătar reglabil:da
- Tip:șezlong
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate maximă | 100 kg |
| Culoare | roz |
| Garanție | 24 luni |
| Înălțime | 500 mm |
| Lăţime | 940 mm |
| Lungime | 1630 mm |
| Material | textile |
| Materialul carcasei | metal |
| Producător | Jumi |
| Spătar reglabil | da |
| Tip | șezlong |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





