Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30533
- Articol:A1239375
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:albastru
- Diametru:305 cm
- Greutatea:35 kg
- Înălțime:231 cm
- Înălțime cadru de bază:61 cm
- Inălțimea plasei de siguranță:175 cm
- Materialul suprafeței de sărit:polipropilenă
- Numărul de arcuri:54
- Numărul de picioare:3
- Plasa:da
- Producător:Jumi
- Sarcina maximă:150 kg
- Scară:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | albastru |
| Diametru | 305 cm |
| Greutatea | 35 kg |
| Înălțime | 231 cm |
| Înălțime cadru de bază | 61 cm |
| Inălțimea plasei de siguranță | 175 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Numărul de arcuri | 54 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Plasa | da |
| Producător | Jumi |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Scară | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







