Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31633
- Articol:A833868
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Funcții:suflare
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.2 kg
- Modul de execuție:pentru mână
- Producător:Villager
- Putere:750 W
- Tipul:pe benzină
- Viteza maxima a aerului:70 m/sec
- Volumul cilindrului:26.3 cm³
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Funcții | suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.2 kg |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Producător | Villager |
| Putere | 750 W |
| Tipul | pe benzină |
| Viteza maxima a aerului | 70 m/sec |
| Volumul cilindrului | 26.3 cm³ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




