Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31632
- Articol:A468405
- Disponibilitate:În stock98
- Funcții:suflare
- Garanție:12 luni
- Greutate:8.3 kg
- În plus:Sistem antivibrațional
- Modul de execuție:rucsac
- Producător:Villager
- Putere:1500 W
- Tipul:pe benzină
- Viteza maxima a aerului:101 m/sec
- Volumul cilindrului:51.7 cm³
- Volumul maxim de aer:1440 m³/ora
- Arată toate specificatiile
5.799 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1092 Lei / lună |
608 Lei / lună |
447 Lei / lună |
367 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Funcții | suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8.3 kg |
| În plus | Sistem antivibrațional |
| Modul de execuție | rucsac |
| Producător | Villager |
| Putere | 1500 W |
| Tipul | pe benzină |
| Viteza maxima a aerului | 101 m/sec |
| Volumul cilindrului | 51.7 cm³ |
| Volumul maxim de aer | 1440 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







