Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30164
- Articol:A1160778
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:36 V
- Funcții:suflare
- Greutate:2.5 kg
- În plus:functioneaza de la 2 acumulatori 2x18 V , bateriile și încărcătorul nu sunt incluse
- Modul de execuție:pentru mână
- Producător:Graphite
- Sac de gunoi:nu
- Tip de acumulator:Li-Ion
- Tipul:cu acumulator
- Viteza maxima a aerului:41.7 m/sec
- Volumul maxim de aer:648 m³/ora
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | 36 V |
| Funcții | suflare |
| Greutate | 2.5 kg |
| În plus | functioneaza de la 2 acumulatori 2x18 V , bateriile și încărcătorul nu sunt incluse |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Producător | Graphite |
| Sac de gunoi | nu |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tipul | cu acumulator |
| Viteza maxima a aerului | 41.7 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 648 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




