Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29669
- Articol:A717753
- Disponibilitate:În stock99
- Baterii incluse:1
- Capacitatea rezervorului de combustibil:0.45 l
- Funcții:aspirare , suflare
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.9 kg
- Nivel zgomot:109 dB
- Producător:AL-KO
- Putere:800 W
- Sac de gunoi:da
- Tipul:pe benzină
- Viteza maxima a aerului:250 m/sec
- Volumul cilindrului:29 cm³
- Volumul maxim de aer:760 m³/ora
- Volumul saci de gunoi:55 l
- Arată toate specificatiile
6.300 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1186 Lei / lună |
661 Lei / lună |
486 Lei / lună |
399 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Baterii incluse | 1 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.45 l |
| Funcții | aspirare , suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.9 kg |
| Nivel zgomot | 109 dB |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 800 W |
| Sac de gunoi | da |
| Tipul | pe benzină |
| Viteza maxima a aerului | 250 m/sec |
| Volumul cilindrului | 29 cm³ |
| Volumul maxim de aer | 760 m³/ora |
| Volumul saci de gunoi | 55 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







