Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29671
- Articol:A1193778
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator:40 V
- Curea de umăr:da
- Funcții:aspirare , suflare
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.5 kg
- În plus:fără baterie și încărcător in set
- Modul de execuție:pentru mână
- Producător:AL-KO
- Tip de acumulator:Li-Ion
- Tipul:cu acumulator
- Viteza maxima a aerului:60 m/sec
- Volumul maxim de aer:350 m³/ora
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acumulator | 40 V |
| Curea de umăr | da |
| Funcții | aspirare , suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.5 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Producător | AL-KO |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tipul | cu acumulator |
| Viteza maxima a aerului | 60 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 350 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
