Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29670
- Articol:A1228521
- Disponibilitate:În stock99
- Acumulator:36 V
- Funcții:suflare
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.2 kg
- În plus:fără baterie și încărcător in set
- Modul de execuție:pentru mână
- Producător:AL-KO
- Sac de gunoi:nu
- Timpul de funcționare continuă:40 min
- Tip de acumulator:Li-Ion
- Tipul:cu acumulator
- Viteza maxima a aerului:69 m/sec
- Volumul maxim de aer:330 m³/ora
- Arată toate specificatiile
1.750 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 329 Lei / lună |
183 Lei / lună |
135 Lei / lună |
110 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acumulator | 36 V |
| Funcții | suflare |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.2 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Producător | AL-KO |
| Sac de gunoi | nu |
| Timpul de funcționare continuă | 40 min |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tipul | cu acumulator |
| Viteza maxima a aerului | 69 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 330 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






