Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30889
- Articol:A1070409
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:42.7 cm³
- Capacitatea rezervorului:1 l
- Cerc de tăiere:45 cm
- Frecvența de rotație:9500 min-1
- Greutate:7.7 kg
- Nivel de zgomot:115 dB
- Numărul de cicluri:2-timpi
- Producător:Stiga
- Putere:1.67 hp
- Tip mâner:în formă de D
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , sfoară de undiță
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 42.7 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 1 l |
| Cerc de tăiere | 45 cm |
| Frecvența de rotație | 9500 min-1 |
| Greutate | 7.7 kg |
| Nivel de zgomot | 115 dB |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Producător | Stiga |
| Putere | 1.67 hp |
| Tip mâner | în formă de D |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , sfoară de undiță |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa