Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30876
- Articol:A1683804
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:bonina cu fir , cuțit , curea
- Capacitatea motorului:51.7 cm³
- Capacitatea rezervorului:1 l
- Cerc de tăiere:45 cm, 25.5 cm
- Frecvența de rotație:3100 min-1
- Greutate:8.3 kg
- Nivel de zgomot:116 dB
- Numărul de cicluri:2-timpi
- Producător:Stiga
- Putere:2.1 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , fir
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | bonina cu fir , cuțit , curea |
| Capacitatea motorului | 51.7 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 1 l |
| Cerc de tăiere | 45 cm, 25.5 cm |
| Frecvența de rotație | 3100 min-1 |
| Greutate | 8.3 kg |
| Nivel de zgomot | 116 dB |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Producător | Stiga |
| Putere | 2.1 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , fir |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





