Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30117
- Articol:A1683396
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:bobina cu fir , cuțit
- Capacitate rezervorului de ulei:120 ml
- Capacitatea motorului:40 cm³
- Capacitatea rezervorului:0.65 l
- Cerc de tăiere:25 cm
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.8 kg
- Numărul de cicluri:4-timpi
- Producător:Ruris
- Putere:1.6 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , fir
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | bobina cu fir , cuțit |
| Capacitate rezervorului de ulei | 120 ml |
| Capacitatea motorului | 40 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 0.65 l |
| Cerc de tăiere | 25 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.8 kg |
| Numărul de cicluri | 4-timpi |
| Producător | Ruris |
| Putere | 1.6 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , fir |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


