Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30681
- Articol:A1195461
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:52 cm³
- Capacitatea rezervorului:1.2 l
- Cerc de tăiere:43 cm
- Frecvența de rotație:9800 min-1
- Garanție:12 luni
- Greutate:8.5 kg
- Nivel de zgomot:113 dB
- Numărul de cicluri:2-timpi
- Producător:OMAC
- Putere:2.1 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tipul instrumentului de tăiere:cuțit , sfoară de undiță , fierăstrău
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 52 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 1.2 l |
| Cerc de tăiere | 43 cm |
| Frecvența de rotație | 9800 min-1 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8.5 kg |
| Nivel de zgomot | 113 dB |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Producător | OMAC |
| Putere | 2.1 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , sfoară de undiță , fierăstrău |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


