Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:965-07
- Articol:667
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RLT5027PK3
| Putere | 500 W |
| Turaţie la mersul în gol | 10000 min-1 |
| Amplasare motor | jos |
| Cerc de tăiere | 27 cm |
| Tip tăietor | fir de taiere |
| Diametru fir de taiere | 1.5 mm |
| Cap motor rotitor prin 90° | nu este |
| Mâner telescopic | este |
| Roți pliante | nu este |
| Greutate | 2.3 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



