Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31589
- Articol:A596952
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:500 cm
- Diametrul roților din față/spate:380/457 mm
- Greutatea:202 kg
- Înălțimea maximă de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimă de tăiere:25 mm
- Lățimea de tăiere:98 cm
- Lumină:da
- Material cuțit:metal
- Modelul motorului:B&S series 4 POWERBUILT 4165 AVS
- Numărul de niveluri de înălțime de tăiere:7
- Numărul de viteze înainte:1
- Numărul de viteze înapoi:1
- Producător:Villager
- Puterea:12100 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafață cultivată recomandată:6000 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de cuțit:placă
- Tipul de transmisie:CVT
- Tipul motorului:Motorul cu combustie internă
- Volumul rezervorului pentru iarbă:240 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 500 cm |
| Diametrul roților din față/spate | 380/457 mm |
| Greutatea | 202 kg |
| Înălțimea maximă de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimă de tăiere | 25 mm |
| Lățimea de tăiere | 98 cm |
| Lumină | da |
| Material cuțit | metal |
| Modelul motorului | B&S series 4 POWERBUILT 4165 AVS |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Numărul de viteze înainte | 1 |
| Numărul de viteze înapoi | 1 |
| Producător | Villager |
| Puterea | 12100 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafață cultivată recomandată | 6000 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de cuțit | placă |
| Tipul de transmisie | CVT |
| Tipul motorului | Motorul cu combustie internă |
| Volumul rezervorului pentru iarbă | 240 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





