Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30860
- Articol:A1074090
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate motorului:352 cm
- Capacitatea rezervorului de combustibil:6 l
- Greutatea:163 kg
- Înălțimea maximă de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimă de tăiere:25 mm
- Lățimea de tăiere:84 cm
- Lumină:da
- Material cuțit:metal
- Modelul motorului:ST 350
- Numărul de niveluri de înălțime de tăiere:7
- Numărul de viteze înainte:5
- Numărul de viteze înapoi:1
- Producător:Stiga
- Puterea:5800 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafață cultivată recomandată:3000 m2
- Tipul combustibilului:benzin
- Tipul de cuțit:lamă dublă
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate motorului | 352 cm |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 6 l |
| Greutatea | 163 kg |
| Înălțimea maximă de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimă de tăiere | 25 mm |
| Lățimea de tăiere | 84 cm |
| Lumină | da |
| Material cuțit | metal |
| Modelul motorului | ST 350 |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 7 |
| Numărul de viteze înainte | 5 |
| Numărul de viteze înapoi | 1 |
| Producător | Stiga |
| Puterea | 5800 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafață cultivată recomandată | 3000 m2 |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Tipul de cuțit | lamă dublă |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




