Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29757
- Articol:A718266
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:182 cm³
- Capacitatea rezervorului de combustibil:3 l
- Garanție:12 luni
- Greutatea:75 kg
- Inaltimea de curatare:510 mm
- Lansa:manual
- Lățimea curățării:560 mm
- Număr de viteze:5 inainte , 2 inapoi
- Producător:AL-KO
- Putere:4000 W
- Screw material:metal
- Tipul de mișcare:nu autopropulsate
- Tipul motorului:benzină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 182 cm³ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 3 l |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 75 kg |
| Inaltimea de curatare | 510 mm |
| Lansa | manual |
| Lățimea curățării | 560 mm |
| Număr de viteze | 5 inainte , 2 inapoi |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 4000 W |
| Screw material | metal |
| Tipul de mișcare | nu autopropulsate |
| Tipul motorului | benzină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



