Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32363
- Articol:A1653642
- Disponibilitate:În stock99
- Diametrul maxim de tăiere:25 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1000 g
- Lungime totală:660 mm, 915 mm
- Mâner telescopic:da
- Material de lamă:oțel
- Producător:Tolsen
- Tip:pentru crengi
- Arată toate specificatiile
297 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Diametrul maxim de tăiere | 25 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1000 g |
| Lungime totală | 660 mm, 915 mm |
| Mâner telescopic | da |
| Material de lamă | oțel |
| Producător | Tolsen |
| Tip | pentru crengi |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
