Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31570
- Articol:A596928
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutatea:3.2 kg
- Indicator de nivel:da
- Metoda de transportare:de spate
- Presiunea maximă:3 bar
- Producător:Villager
- Raza de pulverizare:1.5 m
- Tip:mehanic
- Volumul rezervorului cu soluție:12 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutatea | 3.2 kg |
| Indicator de nivel | da |
| Metoda de transportare | de spate |
| Presiunea maximă | 3 bar |
| Producător | Villager |
| Raza de pulverizare | 1.5 m |
| Tip | mehanic |
| Volumul rezervorului cu soluție | 12 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






