Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30687
- Articol:A1195140
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cai putere:5 hp
- Dimensiuni:570x425x750 mm
- Greutatea:13 kg
- Motor:2-timpi
- Producător:OMAC
- Puterea motorului:3700 W
- Raza de pulverizare:21 m
- Tip:benzină
- Volume motorului:79.4 cm³
- Volumul rezervorului cu soluție:14 l
- Volumul rezervorului de benzina:1.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cai putere | 5 hp |
| Dimensiuni | 570x425x750 mm |
| Greutatea | 13 kg |
| Motor | 2-timpi |
| Producător | OMAC |
| Puterea motorului | 3700 W |
| Raza de pulverizare | 21 m |
| Tip | benzină |
| Volume motorului | 79.4 cm³ |
| Volumul rezervorului cu soluție | 14 l |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa