Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30276
- Articol:A1544412
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiuni:590x402x602 mm
- Greutatea:11 kg
- Motor:2-timpi
- Producător:AGM
- Puterea motorului:1800 W
- Tip:benzină
- Volume motorului:41.5 cm³
- Volumul rezervorului cu soluție:14 l
- Volumul rezervorului de benzina:1.2 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiuni | 590x402x602 mm |
| Greutatea | 11 kg |
| Motor | 2-timpi |
| Producător | AGM |
| Puterea motorului | 1800 W |
| Tip | benzină |
| Volume motorului | 41.5 cm³ |
| Volumul rezervorului cu soluție | 14 l |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.2 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






