Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31573
- Articol:A833811
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Greutatea:3.5 kg
- Metoda de transportare:de spate
- Presiunea maximă:4 bar
- Producător:Villager
- Raza de pulverizare:3 m
- Tip:baterie
- Volumul rezervorului cu soluție:16 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Greutatea | 3.5 kg |
| Metoda de transportare | de spate |
| Presiunea maximă | 4 bar |
| Producător | Villager |
| Raza de pulverizare | 3 m |
| Tip | baterie |
| Volumul rezervorului cu soluție | 16 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





