Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30988
- Articol:A1042200
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei:8 Ah
- Greutatea:2.2 kg
- Metoda de transportare:de spate
- Presiunea maximă:10 bar
- Producător:Tatta
- Tensiunea bateriei:12 V
- Tip:baterie
- Volumul rezervorului cu soluție:16 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 8 Ah |
| Greutatea | 2.2 kg |
| Metoda de transportare | de spate |
| Presiunea maximă | 10 bar |
| Producător | Tatta |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip | baterie |
| Volumul rezervorului cu soluție | 16 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

