Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30723
- Articol:A836847
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:150 mm
- Cai putere:4 hp
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:31 kg
- Lățime de prelucrare:360 mm
- Motor:4-timpi
- Plug reglabil in set:nu
- Plug simplu in set:nu
- Producător:Ruris
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:139 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:1.2 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 150 mm |
| Cai putere | 4 hp |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 31 kg |
| Lățime de prelucrare | 360 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Plug reglabil in set | nu |
| Plug simplu in set | nu |
| Producător | Ruris |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 139 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 1.2 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







