Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30725
- Articol:A1843842
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:350 mm
- Cai putere:11 hp
- Combustibil:diesel
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:125 kg
- Lățime de prelucrare:900 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:2 înainte , 1 înapoi
- Producător:Ruris
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:270 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:5.5 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 350 mm |
| Cai putere | 11 hp |
| Combustibil | diesel |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 125 kg |
| Lățime de prelucrare | 900 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Producător | Ruris |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 270 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 5.5 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






