Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29694
- Articol:A1717032
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:360 mm
- Cai putere:4.7 hp
- Combustibil:benzin
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:98 kg
- Lățime de prelucrare:1150 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:2 înainte , 1 înapoi
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:3600 W
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:212 cm³
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 360 mm |
| Cai putere | 4.7 hp |
| Combustibil | benzin |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 98 kg |
| Lățime de prelucrare | 1150 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 2 înainte , 1 înapoi |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 3600 W |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 212 cm³ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

