Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29697
- Articol:A1769313
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de prelucrare:300 mm
- Ambreiaj:curele
- Cai putere:5.5 hp
- Combustibil:benzin
- Diametrul frezei:320 mm
- Freza in set:da
- Garanție:12 luni
- Greutatea:56 kg
- Lățime de prelucrare:750 mm
- Motor:4-timpi
- Numărul de viteze:1 în față , 1 spate
- Producător:AL-KO
- Puterea motorului:3000 W
- Reductor:lanț
- Tip:motocultivatoare
- Volume motorului:163 cm³
- Volumul rezervorului de benzina:3.6 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de prelucrare | 300 mm |
| Ambreiaj | curele |
| Cai putere | 5.5 hp |
| Combustibil | benzin |
| Diametrul frezei | 320 mm |
| Freza in set | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 56 kg |
| Lățime de prelucrare | 750 mm |
| Motor | 4-timpi |
| Numărul de viteze | 1 în față , 1 spate |
| Producător | AL-KO |
| Puterea motorului | 3000 W |
| Reductor | lanț |
| Tip | motocultivatoare |
| Volume motorului | 163 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 3.6 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


