Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31500
- Articol:A468036
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:16.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:85 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:42 cm
- Producător:Villager
- Puterea electric:1800 W
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:700 m2
- Tipul deplasării:manual
- Trepte reglare:7
- Volum colectare iarbă:50 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 16.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 85 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Producător | Villager |
| Puterea electric | 1800 W |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 700 m2 |
| Tipul deplasării | manual |
| Trepte reglare | 7 |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa