Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31747
- Articol:A479691
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Cositul , Colectare , Model cu 3 roți
- Capacitatea cilindrica:150 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:34 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:53 cm
- Model motor:VGR 170 V
- Producător:Villager
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1500 m2
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:65 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Cositul , Colectare , Model cu 3 roți |
| Capacitatea cilindrica | 150 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 34 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 53 cm |
| Model motor | VGR 170 V |
| Producător | Villager |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1500 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 65 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






