Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31756
- Articol:A596988
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:196 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:48.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:85 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:15 mm
- Lățimea tăierii:53 cm
- Mulcire:nu
- Producător:Villager
- Puterea motorului:4.5 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1500 m2
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte reglare:9
- Volum colectare iarbă:70 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 196 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 48.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 85 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 15 mm |
| Lățimea tăierii | 53 cm |
| Mulcire | nu |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 4.5 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1500 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 9 |
| Volum colectare iarbă | 70 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



