Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31776
- Articol:A1041546
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:puterea motorului 2,59 kW
- Capacitatea cilindrica:163 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:36.6 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:90 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:27 mm
- Lățimea tăierii:51 cm
- Model motor:B&S 675 EXI
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1500 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | puterea motorului 2,59 kW |
| Capacitatea cilindrica | 163 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 36.6 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 90 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 27 mm |
| Lățimea tăierii | 51 cm |
| Model motor | B&S 675 EXI |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1500 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






