Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31745
- Articol:A1681179
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:140 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:31 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:80 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:22 mm
- Lățimea tăierii:46 cm
- Model motor:B&S 550 E Mow N’stow
- Producător:Villager
- Puterea motorului:2.68 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1100 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte reglare:6
- Turația in gol:2800 min‾¹
- Volum colectare iarbă:60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 140 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 31 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 22 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Model motor | B&S 550 E Mow N’stow |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 2.68 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1100 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 6 |
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





