Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31764
- Articol:A832383
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:Cosit , mulcirea , lichidare laterală
- Capacitatea cilindrica:146 cm3
- Garanție:12 luni
- Greutate:31 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:50.1 cm
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Puterea motorului:2.6 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1100 m2
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | Cosit , mulcirea , lichidare laterală |
| Capacitatea cilindrica | 146 cm3 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 31 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 50.1 cm |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 2.6 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1100 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




