Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31760
- Articol:A832371
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:125 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:32.8 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:75 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:27 mm
- Lățimea tăierii:46 cm
- Model motor:Briggs & Stratton 450 E OHV
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Puterea motorului:2.5 c.p.
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:1100 m2
- Tip motor:4 timpi
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Volum colectare iarbă:60 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 125 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 32.8 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 27 mm |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Model motor | Briggs & Stratton 450 E OHV |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Puterea motorului | 2.5 c.p. |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 1100 m2 |
| Tip motor | 4 timpi |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Volum colectare iarbă | 60 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa