Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31773
- Articol:A1041291
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea cilindrica:146 cm3
- Colector de iarbă:da
- Garanție:12 luni
- Greutate:22.5 kg
- Înălțimea maximală de tăiere:70 mm
- Înălțimea minimală de tăiere:25 mm
- Lățimea tăierii:42 cm
- Model motor:T6 OHV EURO 5
- Mulcire:da
- Producător:Villager
- Reglarea înălțimii de tăiere:da
- Suprafaţa recomandată:800 m2
- Tipul deplasării:cu autopropulsie
- Trepte reglare:6
- Volum colectare iarbă:40 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea cilindrica | 146 cm3 |
| Colector de iarbă | da |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 22.5 kg |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Model motor | T6 OHV EURO 5 |
| Mulcire | da |
| Producător | Villager |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Suprafaţa recomandată | 800 m2 |
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Trepte reglare | 6 |
| Volum colectare iarbă | 40 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





